Dresy SSC Neapol 2010/2011

Klub talianskej Serie A SSC Neapol predstavil svoje nové dresy pre nadchádzajúcu sezónu 2010/2011. Tím, v ktorom pôsobí aj slovenský reprezentant Marek Hamšík bude obliekať domáca spoločnosť Macron.


Hlavné dresy sú v tradičnej belasej farbe. Predná časť výstrihu tričiek a konce rukávov sú biele. V spodnej časti rukávov sa nachádza veľké čierne logo spoločnosti Macron. Uprostred tričiek je možné nájsť logo hlavného partnera klubu, ktorým je minerálna voda Lete. Spolu s hlavnými dresmi boli predstavené aj náhradné v bielej a tmavomodrej farbe kombinované s belasou. Dizajn náhradných tričiek je zhodný s belasými tričkami až na výstrihy, ktoré sú jednofarebné.


Societá Sportiva Calcio Napoli bol založený v roku 1926. Najvýraznejšie domáce úspechy dosiahol v rokoch 1987 a 1990, kedy dokázal triumfovať v Serii A. „Azúroví” sú aj trojnásobnými víťazmi Talianskeho pohára, ktorý získali v rokoch 1962, 1976 a 1987. V Európe klub zažiaril koncom 80. rokov, keď v roku 1989 vyhral Pohár UEFA. „Hamšíkovci” hrávajú domáce zápasy na štadióne San Paolo s kapacitou 60 240 divákov, trénerom klubu je Walter Mazzarri.

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s